Mowbajl
+ 86-13273665388
Ċemplilna
+ 86-319 + 5326929
E-mail
info@milestonea.com

Filtru taż-Żejt ta 'Fluss Sħiħ ta' kwalità għolja P559000 għal Donaldson

Deskrizzjoni qasira:

Għoli: 300 mm
Dijametru ta 'barra: 119 mm
Dijametru intern: 102mm
Piż: 1.513KG
Daqs tal-ħajta (pulzier): M95 x 2.5
Post tal-Oriġini: Hebei, iċ-Ċina
Isem tad-Ditta / tal-Manifattur: MST
Materjal: ħadid + karta tal-filtru, Karta u metall
Kwalità: Kwalità Għolja
Ħin ta 'konsenja: 7-15-il jum
Dettalji tal-Imballaġġ: 1. Personalizzat 2. Ippakkjar newtrali 3. Ippakkjar MST
Garanzija: 5000-10000 mil
Kodiċi HS: 8421230000


Dettall tal-Prodott

Tags tal-Prodott

Cross Reference

KAŻ IH 76612210
KAŻ IH 84385571
KAŻ IH 87408494
KUMMINI 2882674
KUMMINI 3101869
KUMMINI 3406809
KUMMINI 4906633
DOOSAN 47400034
DYNAPAC 945949
EUCLID E12979663
FIAT-HITACHI 76194865
GROVE 9414101645
INGERSOLL-RAND 23020407
INGERSOLL-RAND 54662028
KOBELCO 76612210
ISTERA 1415822
KOMATSU 62165-45110
LIEBHERR 10332314
LINDE 3562229031
SISU 1216 400571
SPERRY NEW HOLLAND 76612210
SPERRY NEW HOLLAND 84385571
TEREX 15275439
TEREX 1550 1271
ALCO FILTER SP-1444
BALDWIN BD7154
BALDWIN BD7509
COOPERS LSF 5190
DONALDSON P559000
DT 2.11133
Spare Parts DT 2.11133
FILTER FILTER ZP 3151 MG
FLEETGUARD LF9001
FLEETGUARD LF9031
FLEETGUARD LF9080
FRAM PH8691
FILTRI GUD Z 603
KNECHT KU 516
LUBERFINER LFP 9001
MAHLE FILTER KU 516
MAHLE ORIĠINALI KU 516
MANN-FILTER WP 12 120
MANN-FILTER WP 12 120/1
PUROLATUR L 65329
SCT Ġermanja SK 5804
SogefiPro FT5840
WIX FILTRI 57746
WIX FILTRI 57746XD

LJK (1)
Vantaġġi tal-prodotti tagħna
(1) Għandu permeabilità tajba ta 'l-arja u prestazzjoni stabbli.
(2) Filtru kbir li jintwew, aktar karta tal-filtru li jintwew.
(3) L-element tal-filtru għandu erja kbira u ħajja twila ta 'servizz.
(4) Fluss għoli ta 'arja u reżistenza baxxa jagħmlu l-magna aktar qawwija.
LJK (2)


  • Preċedenti:
  • Li jmiss:

  • Ikteb il-messaġġ tiegħek hawn u ibagħtilna