Mowbajl
+ 86-13273665388
Ċemplilna
+ 86-319 + 5326929
E-mail
info@milestonea.com

Fabbrika taċ-Ċina Filtru taż-Żejt ta 'kwalità għolja 4283859 għal HITACHI

Deskrizzjoni qasira:

Għoli: 205 mm
Dijametru ta 'barra: 118 mm
Dijametru intern: 98mm
Daqs tal-ħajta (pulzier): 1 1 / 2-12 UNF
Post tal-Oriġini: Hebei, iċ-Ċina
Isem tad-Ditta / tal-Manifattur: MST
Materjal: ħadid + karta tal-filtru, Karta u metall
Kwalità: Kwalità Għolja
Ħin ta 'konsenja: 7-15-il jum
Dettalji tal-Imballaġġ: 1. Personalizzat 2. Ippakkjar newtrali 3. Ippakkjar MST
Garanzija: 5000-10000 mil
Kodiċi HS: 8421230000


Dettall tal-Prodott

Tags tal-Prodott

Cross Reference

AGCO 30-3436861
KAŻ IH 1 240 892 H 1
KAŻ IH 289180A1
KAŻ IH A77537
CATERPILLAR 3I-1242
KUMMINI 3014654
KUMMINI 3313281
DAEWOO 65-05510-5007
ERF C3014654
TRAKKI FODEN Y03414806
GROVE 9414100141
HINO 15607-1380
HINO 15607-1381
HINO 15607-1381A
HINO 15607-1430
HINO 15607-1431
HINO 15607-1432
HINO 15607-1740
HINO 156071810
HITACHI 156071431
HITACHI 4128800
HITACHI 4175914
HITACHI 4178801
HITACHI 4206079
HITACHI 42060791
HITACHI 4206089
HITACHI 42060891
HITACHI 4283859
HITACHI 42838591
HITACHI 4429726
HITACHI 4448734
HITACHI 4450659
HITACHI L4206079
ISUZU 1-13240-046-1
ISUZU 1132400620
ISUZU 1132400622
ISUZU 1-13240-075-0
ISUZU 1-13240-157-0
ISUZU 1-13240-157-1
ISUZU 1878116380
ISUZU 2906548400
ISUZU 2945611120
ISUZU 8943910492
ISUZU 897371370
JCB 02/800226
JCB 32/925953
KOMATSU CU331-3281
KOMATSU CULF734
MASSEY FERGUSON 1076750M1
ONAN 122-0756
RAFFINATUR TA 'L-ARJA PL-734
Iffiltra AMC IO-3312
ASAS SP 523
ASAS SP 557
BALDWIN B205
BALDWIN B7004
BALDWIN B7005
BALDWIN B7108
BOMAG 31701054
BOSCH 0 986 AF0 102
COOPERS AZL 456
FILTRI CROSLAND 2026
DONALDSON P551381
FIATALLIS 75208314
FILTER FILTER ZP 3173
FILTER FILTER ZP 41
FILTER FILTER ZP 50
FILTER FILTER ZP 50
FILMAR SO8207
FILMAR SO8372
FLEETGUARD LF3470
FLEETGUARD LF3478
FLEETGUARD LF734
FRAM PH3757
FILTER HENGST H216W
INGERSOLL-RAND 51355337
INGERSOLL-RAND 9209 2212
INGERSOLL-RAND 9209 22123
KAWASAKI YZ1132400621
LUBERFINER LFP 734
LUBERFINER LFP734-1
MAHLE FILTER KU 319
MISFAT Z603
PUROLATUR L 40313
SAKURA Automotive C-1305
SCT Ġermanja SM 821
SPERRY NEW HOLLAND 84475549
FILTRE SURE SFO 1431
TRP 1535304
TRP 1535305
VALMET 0199 2235
VALMET 0440 5099
WIX FILTRI 51649
WOODGATE WGL 734
ZETTELMEYER 22871489

oil (1)

Is-Servizz Tagħna

1. Partijiet ta 'sostituzzjoni bi kwalità OEM .r
2. Ordni tal-kampjun.
3. Aħna nwieġbuk għall-inkjesta tiegħek f'24 siegħa.
4. wara li tibgħat, aħna nsegwu l-prodotti għalik darba kull jumejn, sakemm ikollok il-prodotti. Meta sibt il
oġġetti, ittestjahom, u agħtini feedback. Jekk għandek xi mistoqsijiet dwar il-problema, ikkuntattja magħna, aħna se noffru
il-mod kif issolvi għalik.
oil (2)


  • Preċedenti:
  • Li jmiss:

  • Ikteb il-messaġġ tiegħek hawn u ibagħtilna